Stojí za mnou hmatatelné výsledky

Mám za sebou 15 let praxe v marketingu a reklamě a několik obchodně úspěšných projektů.

Jsem spolumajitelkou marketingové agentury Durian marketing s.r.o., která se specializuje na marketing na internetu. V minulosti jsem založila dvě firmy, z toho jednu úspěšně odprodala.

Stojí za mnou hmatatelné výsledky

Mám za sebou 15 let praxe v marketingu a reklamě a několik obchodně úspěšných projektů.

Jsem spolumajitelkou marketingové agentury Durian marketing s.r.o., která se specializuje na marketing na internetu. V minulosti jsem založila dvě firmy, z toho podíl jedné z nich odprodala, abych se mohla věnovat dalším aktivitám.

Marketing, který dělám, jsem vyzkoušela při prodeji sebe, produktů a služeb svých firem. Školím jen to, co jsem sama praktikovala a otestovala na sobě či u klientů.

Chování uživatelů na největší sociální síti na světě Facebook sleduji několik let. Zaměřila jsem se na zájmové uzavřené, otevřené, veřejné i tajné skupiny.
LinkedIn mě ohromuje neskutečnou rychlostí a úsporou času i peněz při navazování nových obchodních kontaktů.

Sociální média se stávájí novými „vyhledávači“

Lidé na sociálních médiích hledají odpovědi na své otázky s větší důvěrou než ve vyhledávačích.

Facebook i LinkedIn je oceán plný ryb. Stačí vyplout a rozhodit sítě. Plavte proti běžnému marketingovému proudu. Svezte se se mnou na vlně Sociálních médií.

Využijte obchodní a prodejní potenciál Sociálních médií naplno.

Objednejte si školení "LinkedIn pro podnikání a osobní značku "nebo"Facebook jako ideální prodejní nástroj" nebo poradenství ve formě konzultace anebo rovnou obojí.