Největší radost mi dělá spolupráce na dlouhodobých projektech, kde mohu uplatnit své znalosti na maximum a harmonicky a logicky je začlenit k dalším obchodním aktivitám firmy a přímo tak ovlivňovat budoucí výsledky plynoucí z marketingových činností.

V současné době spolupracuji s těmito klienty na těchto projektech.

Magnetic Beach Resort Georgia

Projekt Magnetic Beach Resort Gruzie je moje srdcová záležitost. Mám na starost obsahovou strategii, tvorbu samotného obsahu a publikování na sociální sítě Facebook a LinkedIn ve třech jazykových verzích – češtině, angličtině a ruštině. Zároveň jsem ambasadorkou projektu, takže jej prezentuji ve svém portfoliu příležitostí a dávám o projektu vědět mým známým a oni svým. Máte – li jako já v oblibě investice do nemovitostí a milujete cestování, pak Vás trojkombinace – nádherná Gruzie, apartmány Magnetic Beach Resort na pobřeží Černého moře a zhodnocení investice s návratností kolem 10 let musí nadchnout.

Salve Finance a.s.

Pro společnost Salve Finance, kterou řídí pan Petr Zapletal, tvoříme obsah pro sociální sítě Facebook a LinkedIn a obsah do emailových rozesílek. Vytvořili jsme webové stránky www.salvefinance.cz a proškolili nejužší jádro spolupracovníků v oblasti práce s LinkedIn.

Kinetic s.r.o

Prostějovské obchodní a výrobní firmě Kinetic, která má ve svém portfoliu velmi zajímavou metráž Kortexin, z níž šije sportovní batohy aj., jsme vytvořili webové stránky a spravujeme Facebook v podobě tvorby obsahu a reklamních kampaní.

OMEGA, spol. s r.o.

S jednatelem Honzou Skřičkou ze společnosti Omega spol. s.r.o. pracujeme na „kultivaci“ a efektivním využívání osobního a firemního profilu na sociální síti LinkedIn.

AldEkon.cz s.r.o. 

V prostějovské vzdělávací a školící firmě působím jako lektorka se zaměřením na sociální sítě LinkedIn a Facebook. S majitelkou firmy Denisou Švecovou připravujeme kurzy na téma sociální sítě a digitální marketing podnikatelům podle aktuální potřeby. Denise Švecové jsem v minulosti zpracovala marketingovou strategii, když se rozhodla nasměrovat své podnikání ve firmě AldEkon (původně zaměřené jako  účetní kancelář) směrem ke vzdělávání.

Žolíková práce s.r.o.

Pracovní agenturu Žolíková práce s.r.o. jsem s majitelem firmy Tomášem Žákem založila v roce 2009 hned po studiích na VŠ. Podíl ve firmě jsem společníkovi později odprodala, abych se moha věnovat dalším aktivitám. Tato dost ostrá praxe mi přinesla zásadní zkušenosti s řízením firmy jak po obchodní, marketingové tak po stránce udržení ekonomického zdraví a stability firmy. Díky tomu mohu všem svým klientům nabídnout mnohem hlubší vhledy při nastavování marketingových aktivit. Rozumím řízení firmy jako celku, chápu dlouhodobé cíle, vize a vazby, které by měly být v ideálním případě v souladu. Pro Žolíkovou práci s.r.o. jsme vytvořili webové stránky a kompletně spravujeme sociální sítě Facebook a LinkedIn.